Dikush dëshiron të martohet me Melisen, ish konkurrentja i ka dy fjalë për Andin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, të cilët i kanë drejtuar pyetje të shumta, e kanë kritikuar por edhe e kanë komplimentuar.

“Çuni im 4 vjeç, Diar, të ka fiksim, Do martohem me Melisën thotë dhe këndon ‘Leje leje’ gjithë ditën”, i ka shkruar një ndjekëse.

Ndërsa Melisa ia ktheu “nuk i kemi punet mirë bashkë para kësaj konkurrence”, duke etiketuar Andin.

Kujtojmë se Melisa para disa dite ka publikur këngën e saj të re e cila nuk u mirëprit mjaftë mirë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *