E dinte dhe Stela/ Lindita zbulon c’po ndodh mes saj dhe Cimit: Më bëri mesazh se po më pret në aeroport

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Lindita Bimi, ka publikuar këngën e dytë “Bomba” pas “Cocaines”. Ajo duket se nuk do të ndalet pas daljes nga reality show. Ashtu si në klipin e këngës së parë, edhe tek i dyti Linda shfaqet mjaft hot, duke treguar se nuk i interesojnë kritikat që i bëjnë.

 

Në daljen e fundit në “Shqipëria Live”, ajo tha se nuk e ndjente veten këngëtare, por duket se muzika është një pasion që po e rrëmben.

Ditën e sotme, Bimi ishte sërish e ftuar në emisionin “Shqipëria Live” për të folur për këngën e re, por edhe në lidhje me të dhe ish-konkurrentin e “Për’puthen +40”, Çimi.

Duke folur për këngën e re, ajo tha: “Më erdhi ëmbël e para. Nuk u frymëzova askund. Bëra aq para sa nuk di ku ti çoj. Bëj shaka. Muzikën e kam bërë thjesht për qejf. Nëse do kem përftime, mirë se të vinë”.

Ndërsa duke folur për titullin e këngës Lindita tha se “ajo është bomba” dhe ai që “e ka fiksim shkrihet si akull kur e shikon”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *