Ka qejf të gjejë burrë në Përputhen/ Habit 26-vjecarja shqiptare: Kam qenin unë, po doja dhe nje burre…

Mikela është konkurrentja më e re e ‘Për’Puthen’. Ajo është 26 vjeç, ka lindur në Peshkopi dhe jeton në Tiranë. Aktualisht ajo punon në biznes privat, ndërsa dashuria e parë është qeni i saj me emrin Koko.

Mikela tashmë shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë në emision! Vajza u shpreh e lumtur që është pjesë e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri dhe dëshiron që të gjejë aty mashkullin ideal.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *