Me flokë të gjatë dhe bjond, kështu dukej Fation Kuqari vite më parë!

Fation Kuqari ishte një ndër konkurrentët më të bujshëm të këtij edicioni të “Për’puthen”, i cili bëri për vete publikun me tipin e tij çapkën e të hedhur, si dhe sinqeritetin e treguar në emision.

Një tjetër veçori pse u pëlqye shumë ishte edhe pamja e tij, një trup muskuloz dhe shumë trend në veshje.

Mirëpo e keni parë Fatjon Kuqarin para shumë vitesh, kur ishte i vogël?!

Fationi është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ishte vetëm 1-vjeç.

Nëse do ju pyesnim nëse do e njihnit se cili ishte personazhi në foto zor se do e kuptonit, pasi ai dikur paska qenë bjond dhe me flokë të gjatë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *