Njihuni me vajzën e 5’të të Përputhen

Ajo ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë por i pëlqen së tepërmi të merret me sport.

Alvisa është konkurrentja e re në ‘PërPuthen’ që njëkohësisht plotëson pesëshen e vajzave që janë në këtë emision për të gjetur partnerin e tyre të ëndrrave.

Alvisa, 25 vjeç, është nga Vlora dhe aktualisht menaxhon biznesin e saj dhe që në hyrje të saj ja arriti ‘të ndezë gjakrat’ në studio mes djemve.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *