Trazoi menjëherë ujërat, prezantohet vajza e re në Përputhen

Mikela është konkurrentja më e re e ‘Përputhen’.

Ajo është 26 vjeç, ka lindur në Peshkopi dhe jeton në Tiranë.

Aktualisht ajo punon në biznes privat, ndërsa dashuria e parë është qeni i saj me emrin Koko.

Mikela tashmë shpreson të gjejë dashurinë e vërtetë në emision, vajza u shpreh e lumtur që është pjesë e reality showt më të ndjekur në Shqipëri dhe dëshiron që të gjejë aty mashkullin ideal.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *