Edona sjell video duke kënduar kur ishte e re, kaq e bukur ka qenë

Edona Llalloshi postoi një video në Insta Story.

Eshtë video e realizuar kur ajo ishte e re duke kënduar këngën mjaft të njohur ‘Simpatia’.

Edona ishte kaq e bukur dhe natyrale, por duket e njëjta edhe sot pa shumë ndryshime.

Duket se janë ndalur vitet për të pasi duket si 20 vjecare edhe sot./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *