Çfarë i tha Blero vëllait të Afronës kur pa fytyrën e saj tatu në dorën e tij

Se dashuria mes vëllait e motrës nuk njeh limite këtë e dëshmoi dje edhe Afrimi, vëllai i Afrona Dikës.

Afrimi dëshmoi se motra tij është gjithçka që ka në jetë, kështu me një gjest të vogël bëri diçka super të madhe.

Ai tani do ta bartë motrën e tij ngado që të shkoi, kjo pas tatus që bëri ai në krahë fytyrën e Afronës, e që u duartrokit nga të gjithë ata që e panë.

E ky gjest i tij, i pëlqeu edhe dhëndrit të shtëpisë, Bleros duke i thënë se ti tani ke në krah femrën më të bukur.

“Afrim Dika Tash e ki ne krah the most beautiful lady “, i ka komentuar këngëtari vëllait të gruas bukuroshe.

Ndryshe, Blero dhe Afrona shtatorin e vitit që lamë pas kurorëzuan më martesë lidhjen e tyre./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *