Fifi përlot me rrëfimin/ Pashë vdêkjên me sy, ja cfare ndodhi…

Fifi është mjaft aktive në rrjete sociale dhe shpeshherë ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj e përditshme.

 

Mbrëmjen e sotme ajo ka treguar se ka përjetuar një moment të fr ikshëm, aq sa ka menduar për një moment se ka parë vde kjen me sy.

Këngëtarja rrëfen përmes disa videove në rrjetin social “Instagram” se ishte duke bërë një video në makinë teksa priste në semafor dhe papritur dëgjoi zhurmën e një makine që frenon fort.

Fifi ka publikuar videon e këtij momenti dhe ajo shfaqet realisht e fri kësuar.

“Jam e sh okuar. Po bëja një video, po prisja në semafor në makinë. Dhe e dini çfarë përjetova?! Pashë vd ekjen me sy 100%. Videoja tjetër do ju tregoj, mund të dëgjoni zhurmat”, shpjegon Fifi.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *