Gruaja e Albatritit ndryshon krejtësisht

Bashkëshortja e këngëtarit Albatrit Muçiqi, Egzona, zakonisht është komentuar për pamjen e saj të jashtme.

Imazhi i saj ka bërë përshtypje qysh kur Egzona u zbulua për herë të parë si e dashura e Albatritit, shkruan “Kosovarja”.

Zeshkanja nga Gjakova, ruajti tiparet e një vajze të pashme dhe me stil, madje edhe pasi u bë nënë tri herë.

Tani, e shoqja e këngëtarit Albatrit Muçiqi paska ndryshuar shumë, e kjo për shkak të modelit të ri të flokëve.

A do ta njihnit?

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *