Kukull e bukur/ Marina Vjollca shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe me fustanin e bardhë në televizor

Spektakli i humorit “Klanifornia” ka nisur sot transmetimin e sezonit të ri televiziv, ku vëmendjen më të madhe e ka marrë moderatorja Marina Vjollca.

Kjo e fundit, e cila është në pritje të ëmbël në këtë puntatë të parë shfaqet me një fustan të bardhë e të gjatë, në cilin i duket edhe barku i rrumbullakosur.

Ndërkohë që në detaj dallohen edhe detaje thurjesh.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *