Me kë po e ndan Liberta shtratin në këtë hotel?

Liberta Spahiu, ylli i “Prive”-së, sapo ka ateruar në Francë bashkë me miqtë e saj.

Stacioni i prezantueses së njohur është një hotel i ri në Paris, ku ajo duket se po kënaqet shumë, shkruan “Kosovarja”.

Liberta në këtë udhëtim të këndshëm është me Alaudin Hamitin dhe gruan e tij, e shtratin e saj të madh e mbushë veç vet.

Thuhet shumë për jetën private të moderatores, por në fakt nuk dihet asgjë konkretisht.

Se a është dikush në jetën e saj, hetimet vazhdojnë…

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *