Nusja e Nexhat Osmanit po duket kaq zonjë në pantollona të ngushtë

Xhevahire Osmani postoi një fotografi më ndryshe.

Kohët e fundit jemi mësuar të shohim më shumë me fustane elegante ndërsa këtë here është veshur më ndryshe, shkruan InfoKosova.

Ajo është veshur në pantollona të ngushtë që po duket mjaft zonjë.

Xhevahirja dhe Nexhati jane ndër ciftet më të pëlqyera e që kan respekt nga publiku./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *