Sara Hoxha zbulon barkun e saj pa komplekse

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo morri vëmendje të madhe pasi filloi lidhjen me reperin e njohur Ledri Vula, shkruan “Kosovarja”

Tashmë çifti janë njëri ndër çiftet më të komentuar dhe më të pëlqyer në shoë bizin shqiptar.

Ndërkaq dyshja para disa muajve janë bërë prindër për herë të parë të një vajze me emrin Poem Blue.

Ajo që e karakterizon Sarën është thjeshtësia e saj.

Në foton që Sara ka postuar në Instastory ajo ka zbuluar barkun e saj duke e treguar pa komplekse.

Gjithsesi kjo e bën Sarën të duket akoma më bukur dhe e veçantë. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *