Tea shfaqet mahnitëse me fustanin rozë

Tea Trifoni postoi një fotografi ku shihet e veshur me fustan ngjyrë rozë.

Edhe pse jo shumë i shkurtër si zakonisht jemi mësuar ta shohim ajo poduket mahnitëse, shkruan infoKosova.

Tea së fundmi është angazhuar si moderatore në emision ‘Goca dhe gra’.

Që kur mori famë të madhe nga emisioni përputhen ajo është gjithmonë në krye të mediave rozë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *