E njihni cila modele është kjo?

Arbenita Ismajli edhe në fëmijëri shihet që ka qenë e bukur.

Ajo me shumë imazhe që publikon, mbetet person i komentuar në çdo kohë, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që në secilin moment qëndron aktive me ndjekësit, modelja në fjalë pozon në shumë mënyra dhe duket e veçantë.

Edhe këtë herë, shikojeni sa e bukur ka qenë në rininë e saj.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *