Bëhen bashkë Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi, marrin vëmendje me pozat e tyre

Dafina Zeqiri dhe Teuta Selimi janë dy këngëtaren që komentohen por edhe pëlqehen mjaft shumë nga publiku.

Edhe pse zhanret që këngetaret këndojnë ndryshojnë në mes vete si duket këngëtaret kanë raporte shumë të mira me njëra tjetrën, shkruan “Kosovarja”.

Kjo është bërë e ditur përmes një video që Dafina ka postuar në Instastory.

Këngëtaret shihen pranë njëra tjetrës duke kaluar kohë të mirë bashkë. /Kosovarja/

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2021/09/242381235_117011820623244_2282127630108005246_n.mp4?_=1

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *