Pas talljeve, Arjani i reagon për herë të parë Sindit

“Përputhen” për konkurentët e sezonit të kaluar ka mbaruar dhe secili po tenton të kapë përfitimet e famës në jetë përpara se të jetë shumë vonë.

Disa i kanë hyrë muzikës, disa bizneseve, të tjerë televizionit teksa është edhe një grup i personave të cilëve s’po mund t’iu “ndahet shpirti” nga aventura që kaluan.

Në këtë grup është Sindi e cila së fundmi dha një intervistë ku u tall haptazi me autoren Olsa Muhameti dhe opinionistin Arjan Konomi.

Ajo në paraqitje televizive dhe një format që po e bën me motrat e saj në Youtube madje edhe imitoi dyshen e programit duke tentuar që t’i ironizojë.

E për zhvillimin mesa duket ka reaguar Arjan Konomi përmes një postimi thumbues indirekt.

Ai ka ndarë një video nga vendet tropikale ku ka pushuar gjatë gushtit duke u shprehur:

“Nëse krokodili ngjante me Mevlanin po kjo shimpazeja e xhunglës me kë ngjan ?… më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *