Thuhet se do bëjë namin në Big Brother vip/ Ja konkurrentja që do ta tundë…

Personazhi i rradhës e ka zbuluar vetë pjesëmarrjen në “Big Brother VIP”, dhe bëhet fjalë për Riselda Sejdijan.

Riselda ka marrë shumë pyetje nga fansat se kur do ta shohim në ekran dhe ajo tregon se shumë shpejt do të jetë në një reality show.

“Në një reality show në një prej televizioneve më prestigjioze në vend”- shkruan Riselda teksa kur e pyesin nëse bëhet fjalë për “Big Brother VIP”, ajo përgjigjet: Shhh duke nënkuptuar se do ta shohim aty, por për momentin nuk mund të flasë më shumë.

Për më tepër Riselda i shtron fansave edhe një pyetje, se çfarë do të thotë VIP, duke dhënë kështu një tjetër sinjal.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *