Arilena mahnitë me fytyrën si ‘bebe’ pa pikë grimi

Këngëtarja, Arilena Ara, përveq që dallohet për zërin e saj të veçantë muzikorë, dallohet edhë për pamjen fizike.

Bukuroshja merë vëmendje gjithëherë me paraqitjet e saj natyrale, shkruan “Kosovarja”.

Derisa shumë herë ka postuar imazhe pa grim e pa filtra kështu ka befasuar edhe së fundi.

Ara ka postuar një fotografi në InstaStory ku është shfaqur krejt natyrale dhe duket e mrekullueshme.

Veshur një maic hiri dhe flokë të kapur lartë ajo dukej si një bebe.

Ndryshe, Arilena ka paralajmëruar këngë e re “Ke me mungu”, e cila pritet të lansohet së shpejti.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *