Bora Zemani reagon pas fjalëve që është lidhur me Atdheun/ Unë jam 100%…

 

Pas përfundimit të lidhjes me Donald Veshjan, Bora Zemani përflitet se ka nisur një romancë me ish-konkurrentin e Përputhen Atdhe Xharavina. Këto zëra i ka shuar moderatorja. Përmes ‘ask’ në Instagram, ajo ka treguar se është 100% beqare e se është e fokusuar te djali i saj, Arbori.

‘100% single. E fokusuar teresisht tek Arbori dhe puna‘- është shprehur ajo.You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *