Kjo është nusja/ Mevlani konfirmon lidhjen me moderatoren e njohur shqiptare…

Moderatorja Ester Bylyku nisi sezonin e tretë të emisionit të saj, Glamour Zone dhe i ftuari i saj i pari ishte ish-konkurrent i programit më të ndjékur të dashurisë “Për’Puthen” si dhe këngëtari, Mevlan Shaba.

Djaloshi nga Kavaja rréfen për jetën e tij, historitë e dashurisë, vështírësitë e hàsura për të bërë letrat gjermane etj, pikërisht në “Glamour Zone”.

Pas mbarimit të intervistës, dyshja në fjalë kanë bërë një foto për ta postuar më tej në rrjete sociale të tyre.

I pari që e poston është Mevlani, dhe moderatorja Ester Bylyku provon situatën duke komentuar poshtë fotos mbi vetën e saj “Sa kinge kjo goca. Kush është?”

E ndërsa përgjigja e Mevlanit është ajo tipikja çfarë ai ka kërkuar më së tepërmi në program dhe jo vetëm “Ester Bylyku, nusja.”.

Me anë të këtyre komenteve provokuese për ndjekësit dhe fansat e Mevlanit, dyshja kanë çùar në aludíme se mes tyre po ndodh diçka pasi ato vetë po konfirmojnë lídhjen.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *