Do bëjë namin në shtëpi/ Ja kush është ish konkurrenti i Përputhen që do të hyjë në Big Brother Vip…

Andi Artani është një ndër personazhet më të komentuar të sezonit të dytë të “Për’puthen”. Ai bëri bujë me historinë e tij me Jasminën. Uljet-ngritjet e tyre pushtuan rrjetin si edhe skandalet e Jasminës nga xhelozia apo kunjat me njëri-tjetrin.

Burime për “IconStyle.al” thonë se Andi Artani ka pranuar të jetë pjesë e “Big Brother Vip”. Në një nga intervistat e tij në Kosovë, ai nuk e kishte eleminuar si mundësi dhe u shpreh se e tërhiqnin formate të tilla.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *