Dalin detajet/ Ja kush janë dy konkurrentët që do të hyjnë në Big Brother Vip: As që do t’u kishte shkuar në mendje…

“Big Brother VIP” po afron dhe çdo dit nga një personazh i ri po zbulohet. Mësohet se dy emra të rinj do të jenë pjesë e reality show-t. Bëhet fjalë për ish-konkurrentin e “Big Brother” Valer Kolnikaj si dhe për kantautorin Robert Aliaj.

Më herët u konfirmuan si pjesë e “Big Brother” edhe Sheila Haxhiraj, Semi Jaupaj dhe Albërie Hadërgjonaj.

Ndërkohë përflitet dhe për Ema Andrean, Arjola Demirin, Andi Artanin, Romeo Veshajn, Arjola Demirin dhe Anxhela Peristerin.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *