A ju kujtohet ‘Rubi’, ja çka i ka bërë kanceri (FOTO)

Aktorja meksikane e serialit mjaft të shikuar ‘Rubi’ Barbara Mori ka ndryshuar tërësisht.

Ajo ka pasur kancer dhe ka arritur ti mbijetoj sëmundjes, shkruan Infokusi.

‘Rubi’ tani ka gati 40 vite dhe është bërë bjonde.SPONSORED CONTENT

Shikoni disa nga fotot kur ka pasur kancer, dhe disa nga përditshmëria e saj./Infokusi

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *