Nusja e Medes poston foto të para disa viteve, ja si dukej

Luljeta bashkëshortja e këngëtarit meda postoi një fotografi të vjetër.

Ajo ka treguar se fotografia është realizuar në vitin 2012 gati dhjetë vitë më herët, shkruan InfoKosova.

Sigurisht ajo duket shumë më e re dhe më e freskët.

Por Lulja kujdeset mjaft shumë për vetë ndërsa edhe sot shfaqet pa asnjë rrudhë në fytyrë./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *