Gjira: Kam përshtypjen se në Kosovë rrejnë më shumë

Gjira Kajtazi komentohet shpesh në mediat rozë për statuset që shkruan.

Dje ajo mori vëmendje me një shkrim ku thoshte se Kosova ka lezet më shumë në këtë kohë ndërsa ka treguar se i ka rregulluar flokët e që më mirë është të investon në vendin e saj se sa në Gjermani, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ajo mori vëmendje edhe me një tjetër shkrim.

Në ditë me shi ajo ka treguar se ballafaqohet me temat melankolike.

‘Pse rrejnë njerëzit’ ishte pyetja që ajo parashtroi dje.

‘Kom përshtypjen në Kosovë jashtëzkonisht më shumë, ato lloj rrena që tu fol e vren që është tu rrejt, kaj here besa marre me vjen se thom: ku qysh po me hajka për budall a se din sa budall është ka doket vet, A ka nja arsye të arsyeshme?” ishte shkrimi i saj dhe pyetja drejtuar përcjellësve./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *