Ky konkurrent i Përputhen shkon dhe e puth Adën

Iriada, konkurrentja e Përputhen po komentohet mjaft shumë si në emision ashtu edhe nga publiku.

Sado që e quajne me silikon janë djemtë ata që prapë e pëlqejnë për bukurinë e format bombastike trupore, shkruan InfoKosova.

Derisa Ada ishte duke bërë video konkurrenti Bajo shkoi dhe e puthi në kokë, madje ai kishte dhuruar nje ‘arushe’ te madhe ne emision.

Ada ka realizuar deri tani disa takime ndërsa po vazhdon të njihet me djemtë e rinjë./InfoKoosva/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *