Kunata e Adriana Matoshit qenka yll e bukur

Aktorja e njohur, Adriana Matoshi ka një vitë tanimë që është në lidhje me futbollistin Keith Groeneveld.

Duke qenë se të dy janë fytyra pblike janë edhe mjaft aktivë në rrjetet sociale, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja publikojnë fotografi edhe nga përditshmëria me familjet e tyre si dhe për jetën profesionale.

Së fundi, ka qenë Keithi ai që e ka zbuluar kunatën e deputetes duke postuar një fotografi ku është bashkë me motrën e tij.

Veshur në kostum të veçantë motra e tij merte gjithë vëmendjen e cila dukej mahnitëse.

Bardhoke dhe me flokë kaqurrele ajo dukej kaq e ëmbël dhe duke qenë mjaft natyrale.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *