Ky është çmimi i madh që do të marrë fituesi i “Big Brother VIP”

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të fillojë edicioni i parë i Big Brother VIP Albania.

Ndonëse sa i përket emrave të banorëve VIP që do jenë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ende nuk janë bërë të ditur zyrtarisht, dy opinionistët do të jenë Arbër Hajdari dhe Balina Bodinaku.

Banori VIP, fituesi i këtij edicioni të parë, do të fitojë plot 100 mijë euro.

Moderatorja e këtij formati, do jetë Arbana Osmani, derisa ka bërë të ditur se do të zgjas plot 100 ditë.

Ajo gjithashtu zbuloi se do jenë plot 12 banorë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *