Kështu dukej Sara Malaj kur ishte në gjimnaz

Sara Hoxhaj hapi një pyetër në Instagram për përcjellësit e saj.

Ish konkurrentja e Përputhen postoi fotografi që ata i kërkonin, shkruan InfoKosova.

Dikush kërkoi që të publikoj një fotografi nga gjimnazi.

Dhe Sara nuk hezitoi fare ta sjell, shikoni sa bukur dhe me stil dukej./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *