Së shpejti moderatore, ja në cilin emision do ta shihni Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj, është një nga ish-konkurrentet më të bujshme të Për’puthen.

29 vjeçarja nga Tropoja gjithmonë e ka shfaqur haptaz interesin e saj për ekranin.

Konkurrenten e kemi parë shpesh te rubrika “Trotuar” në E Diell , por kësaj here ajo do të moderojë një emision më vete.

Shqipja do të jetë pranë autorit dhe moderatorit Luan Aliut në emisionin “N’Shtëpi t’Re”, i cili jepet çdo të Shtunë në orën 15:30.

“Gjatë këtij sezoni televiziv nuk do jem vetëm, do të jem në shoqërinë e një kolegeje mjaft interesante”,- ka shkruar Luani.

Shqipja nga ana tjetër i shkruan:

Jam e lumtur që do udhëtojmë bashkë në botën e mrekullive.

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *