U raportua se Vera Grabocka e hodhi në gjyq, flet konkurrenti i “Përputhen”

Të mërkurën mediat në Shqipëri raportuan se Bruno i ‘Përputhen’ kishte firmosur fillimisht kontratën për të qenë pjesë e emisionit “Love Story”, të prezantuar nga moderatorja Alketa Vejsiu.

Sipas medias në fjalë, ai e ka thyer kontratën duke u bërë pjesë e “Përputhen” dhe autorja e ‘Love Story’, Vera Grabocka ka hedhur në gjyq.

Pas këtyre lajmeve ka reaguar dhe vetë Bruno, i cili i ka mohuar të gjitha.

Ai i ka shkruar opinionistit Olti Curri në Instgram, duke i thënë “Shumë jashtë loje me këto t’i paskan dhënë informacionet gabim Olto”.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *