Një zeshkane tejet tërheqëse, kjo është motra bukuroshe e Loredanës

Loredana Zefi, gjithmonë ka treguar se ka një familje të madhe.

Ajo ka thënë se ka shumë vëllezër, por që shumë pak ka folur për motrën e sa.

Rozafa Zefi, është motra e saj, një femër shumë e bukur e cila tash e një kohë është në lidhje me këngëtarin e njohur, Gent Fatalin.

Ani pse asnjëherë nuk i kemi parë në postime bashkë me Loredanën, Rozafa është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

Duke ia parë fotot, ajo shihet se është një femër shumë e mbajtur dhe tejet me stil.

Një gjë duhet pranuar, ashtu siç është Loredana, edhe Rozafa ka një stil tejet unik./ora

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *