Pas aksidentit me makin dhe lëndimet në kokë, lajmrohet Atdheu

Këtë të enjte Atdheu u përfshi në një aksident rrugor.

Shkak ka qenë dalja e gabuar nga parkimi e makinës tjetër.

Burime për Kryefjala kanë zbuluar se nga ky aksident ka pasur dëme të medha materiale si dhe ish-konkurrenti i Përputhen ka pësuar disa lëndime në koke pasi nga përplasja janë hapur airbag-et e makinës së tij.

Atdheu u lajmërua vetëm pak më parë me një status në Insta story ku shprehej kështu:

“Familjarë, miq dhe dashamirë në pamundësi që të ju ktheh të gjitha mesazhet secilit pas një aksidenti që kisha me makine, faleminderit shumë nga ana juaj zoti ju rujt!”

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *