Shikoni ku e fut për të luajtur Dhurata Dora vajzën e Ledrit dhe Sarës

Sara Hoxha ka postuar një fotografi interesnte.

Aty shihet këngëtarja e njohur Dhurata Dora derisa luan me Poem Blu, shkruan InfoKosova.

”E ka fut në sirtar” shkroi Sara në fotografi pasi fanst e pyeten cfarë po bën vajza.

Sara ka treguar gjithmonë raporte të afërta me shumë kolege të Ledrit duke mos ndjerë xhelozi./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *