Acarohet keq Tea Trifoni pas lajmeve se është ndarë nga i dashuri, ja çfarë shkruan!

Ish- konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni tash e sa ditë është përfolur për një romancë të re dashurie.

Por disa media kanë raportuar se kinsje kjo lidhje nuk i eci gjate, duke aluduar për një ndarje të mundshme, shkruan IndeksOnline.

“Shumë publikim i ulët nga ana juaj! Unë nuk e kam thënë kurrë që është ky djali me të cilin jam në një lidhje… si fillim s’mund të publikoni fytyra që s’janë publike e aq më tepër pa qenë të sigurt që është apo s’është ai… “, i është drejtuar Trifoni një medie shqiptare.

“Më keni lidhur shumë duke më përfshirë në situate që vetëm i hameendësoni aspak korrekte dhe humane! Vazhdon e vazhdon të ndodhi gjithë kohen dhe nuk u jam përgjigjur kurrë sepse secili ka mënyrën e vet me të cilën ushqehet”, ka shkruar tutje ajo./IndeksOnline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *