Martohet Genta Ismajli, për herë të parë shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli është martuar.

Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në Instagram.

Në këtë video ajo ka shfaqur për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

Ajo çka bie në sy është edhe veshja e saj me ngjyrë të zezë.

Genta dhe Usta si gjithmonë edhe kësaj radhe u shfaqen tejet të dashuruar duke mos lenë anash as puthjet romantike./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *