Donaldi zbulon arsyen e ndarjes nga Bora

Bora Zemani dhe Donald Veshaj vijojnë ende të komentohen shumë në media ndonëse i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj më parë.

Çifti u nda në maj të këtij viti pas tri vitesh së bashku, dhe mesa kemi parë ndarja e tyre nuk ka qenë paqësore shumë postime të tyre në rrjetet sociale janë interpretuar nga ndjekësit si thumba për njëri-tjetrin, teksa bujë bëri edhe një deklaratë e Donaldit në “Binjakët Show”.

Ai tha se gjithë ish-të dashurat i ka dashur njësoj dhe mbylli çdo mundësi për tu rikthyer me ish-in e fundit.

Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk foli drejtpërdrejt lidhur me ndarjen dhe atë çfarë ndodhi mes tyre, teksa mediat raportuan se shkak i ndarjes u bë xhelozia e Donaldit.

Donaldi thyer heshtjen dhe ka folur për herë të parë në “Big Brother VIP Albania” lidhur me ndarjen nga Bora.

Ishte Paloma ajo që ka “ng.acmuar” Donaldin, i cili me përgjigjet e tij na la të kuptpjmë se shkak ishte bërë xhelozia, ekspozimi i tepërt dhe mungesa e vëmendjes.

I pyetur se a mund të ketë një ribashkim mes tyre, aktori i humorit ka preferuar që të mos përgjigjet duke thënë që “mbaroi intervista”.

Pjesë nga biseda:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *