Jasmina kapet mat me Beartin, publikohen fotografit

Dy ditë më parë, Jasmina bisedoi me Andin në studion e Përputhen.

Edhe pse Andi kishte ardhur të kërkon një mundësi të dytë nga ish-konkurrentja, kjo e fundit nuk ishte aspak e interesuar më për të.

Madje ajo ia tha aty në sy që nuk dëshiron të ketë asgjë më me Andin, pasi u bë kohë e gjatë që nuk kanë folur dhe nuk ndjen asgjë për të.

E jo shumë gjatë nga ajo situate, Jasmina është fotografuar në shoqërinë e ish të dashurit të Teas, Beart Rexhepit, ata janë fotografuar në një lokal, derisa duket se po kalojne mire pranë  njëri-tjetrit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *