Kemi ndarë dhe krevatin bashkë i tha/ Jasmina poston foto nga ditëlindja e Andit, po pastaj…

Andi Artani sot feston ditëlindjen e tij të 25-të. Ish-konkurrenti i njohur mori urime dhe dedikime të shumta nga miq të tij dhe si duket nuk mungoi një edhe nga Jasmina.

Pas orës 00:00 ajo publikoi një fotografi ku shihej një copë torte me shkronjën ‘’A’’ dhe menjëherë na dha të kuptojmë se ishte për Andin

Postimi qëndroi shumë pak minuta pasi si duket Jasmina u bë pishman dhe e fshiu por jo aq shpejt sa mos ta kapim. Dyshime të shumta u hodhën në rrjet se dyshja kanë festuar bashkë ditëlindjen ose Jasmina festonte për të.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *