Ishte bërë yll e bukur në Big Brother dje/ Po do habiteni kur të mësoni sa shumë kushtojnë sandalet e Arbana Osmanit…

Arbana Osmani është komentuar shumë për pamjen e saj sonte, kur në natën e radhës live të ‘Big Brother VIP’, u shfaq e veshur me një fustan në ngjyrë vishnje, shumë sek*i.

Bashkëpunimi për veshjet e saj, siç ka lajmëruar shumë më herët është me LiaStublla. Sandaleve ama ju dha një vëmendje të veçantë, pasi i postoi në story duke zbuluar markën.

Me një kërkim, zbuluam që takat e Arbanës, të markës Alexandre Vauthier, kushtojnë plot 1935 dollarë.

Ajo ka zgjedhur versionin rozë të tyre, të cilat kanë edhe kristale në pjesën e sipërme.

Arbana ka pyetur shpesh ndjekësit, para se të niste zyrtarisht spektakli, mbi blerje të markave shumë të njohura dhe duket se disave prej tyre nuk i ka rezistuar.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *