Partnerja e Ledri Vulës i futet muzikës, pozon nga studio duke kënduar

dashur për publikun kur e zyrtarizoi lidhjen me reperin, Ledri Vula, si dhe me lindjen e vajzës Pom Blu.

Duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale e bukura tregon shumë për jetën personale si dhe profesionale, shkruan “Kosovarja”.

Duke mos na shkruar kurr në mendje Sara bëri ‘bum’ me postimin e fundit.

Sara ka pozuar nga studio muzikore ku shihet me kufje në vesh dhe duke kënduar para mikrofonit.

“Duke ndryshuar karrierën e saj, kini vëmendje!”, ishte mbishkrimi në fotografinë në InstaStory.

A iu fut muzikës, njëjtë si partneri i saj?

Ky imazh i saj dhe shkrimi që kishjte ënë ngriten këto aludime duke na lënë të presim deri në një konfirmim të radhës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *