‘’Për’puthen është me skenar’’, Arditi i BB VIP plas ‘’bombën’’, zbulon se i dinte lidhjet e ish konkurrentëve

Vërtetësia e ‘’Për’puthen’’ është vënë disa herë në dyshim.

Ngjarjet e ndodhura jashtë programit kryesisht kanë bërë të mendohet se brenda është çdo gjë me skenar dhe nuk është një reality show.

Ajo që tronditi më së shumti publikun shqiptar ishin lidhjet që krijoheshin jashtë programit.

Këtyre ngjarjeve i është rikthyer këngëtari shqiptar Ardit Quni, i cili në një bisedë me banorët brenda shtëpisë së famshme “Big Brodher VIP”, tha se ai i dinte që në fillim për lidhjet e konkurentëve.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *