Bora Zemani publikon videon epike me djalin/ Do shkriheni së qeshuri

Bora Zemani ka publikuar disa momente me djalin e saj Arborin. Moderatorja më e dashur shqiptare ka treguar shpesh herë se është edhe një nënë mjaft e përkushtuar, shkruan lajmi.net.

 

Ajo është mjaft aktive në instagram ku herë pas here ndanë imazhe dhe video nga përditshmëria. Së fundmi Bora ka publikuar disa video ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj Arborin.


Ajo po ashtu e nxit atë ka këndoi këngën që i ka mësuar vet Bora. Ndër të tjera Arbori i thotë live Borës se ti je nëna më e mira.SHIKO VIDEO 1 Shiko video 2 SHIKO VIDEO 3

Bora Zemani disa herë përmes emisionit ‘Përputhen’, i ka dërguar mesazhe Donaldit, e që një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi.

Takimi i një çifti në “Për’puthen” nuk shkoi edhe aq mirë, e për të cilin kishte disa fjalë edhe moderatorja. “Pa u sqaruar deri në fund gjërat nuk ecet përpara”, u shpreh Bora duke cituar fjalët e opinionistit, Arjan Konomi, i cili poashtu kishte hedhur ‘kunja’ në kohën kur u zyrtarizuar lidhja e Donaldit me Beatrixën.

Moderatorja e njohur e ‘Top Channel. Bora Zemaini prej disa mujash është në qendër të vëmendjes mediatike, për shkak të përfshirjes në trekëndëshin e krijuar me aktorin, Donald Veshaj dhe këngëtaren Beatrix Ramosaj. Mirëpo, pavarësisht gjithçka, Bora vazhdon me përditshmërinë e saj.

Ajo drejton çdo ditë emisionin e saj dhe është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka postuar në Instagram një foto me nënën e saj, të cilën e ka konsideruar opinionisten e jetës. “Me opinionisten e jetes sime”, ka shkruar Bora krahas fotos.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *