Edhe këtë e pamë/ Ish konkurrentja e Përputhen kthehet në emision vetëm për Mevlanin…

Ditën e sotme u konfirmua rikthimi i Mevlan Shabës në “Për’puthen”.

Ish-konkurrenti do i bashkohet sërish programit për të gjetur dashurinë që nuk arriti ta gjente dot sezonin e kaluar.


Por pas lajmit për hyrjen e Mevlanit, një tjetër ish-konkurrente mund të kthehet në “Për’puthen”.

Bëhet fjalë për Ritvanën, teksa i përgjigjej një pyetje nga një ndjekës, nëse do të rikthehej në program tani që do i bashkohet edhe Mevlani, Ritvana u përgjigj se patjetër që do të rikthehej vetëm për të.

Nuk dihet nëse e ka pasur seriozisht, por me ato që kanë ndodhur, asgjë nuk është e pamundur.

Kujtojmë që Ritvana u largua pak kohë më parë nga “Për’puthen” Bora Zemani bëri të ditur atëherë se Ritvana kishte kërkuar largimin nga programi.

Sipas saj Ritvana do të qëndronte deri në dhjetor, për shkak të problemeve shëndetësore, por situata midis saj Mikelës dhe Erjonit krijoi tensione dhe ajo refuzoi të paraqitej në program dhe nuk respektoi afatin vendosur.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *