Yll e bukur qenka/ Nuk do ta besoni se kush është shoqja e ngushtë e Fifit…

Këngëtarja nga Ferizaji, Filloreta Raçi, për publikun e njohur si Fifi, karrieren e saj muzikore e ka ndërtuar në Shqipëri.

Fifi ka bërë shumë këngë hite për vetë ndhe të tjerët dhe ka arritur të pozicionohet mirë në listen e këngëtrve të pëlqyer shqiptar.


Fifi, së fundi u bë pjesë e “Big Brother VIP”, e që megjithatë nuk ja doli të që ndronte gjatë në lojë për shkak të luhatjeve emocionale që i shkaktonte qendrimi mbyllur, shkruan “Kosovarja”.

Derisa ishte në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, Fifi shpesh e përmendte shoqen e saj të ngushtë , blogeren dhe tashmë prezantuesen Argjira Spanca.

Edhe Argjira ë shtë nga Kosova, ndërkohë që u bë e njohur në Shqipëri si prezantuese në disa rubrika në programin e së dieles.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *