Pas Anës dhe Mevlanit, bëhet pjesë e “Për’puthen” edhe ky ish-konkurrent

Ditët e fundit u konfirmua se Ana Lleshi do të rikthehet në “Përputhen” si konkurrente.

Lajmin e bëri të ditur vetë ajo dhe në videon ku konfirmoi rikthimin, Lleshi shihet krah Olsa Muhametit, duke thënë se sapo ka firmosur kontratën për të qenë sërish pjesë e këtij programi.


Madje pas Anës, u konfirmua edhe një tjetër personazh, Mevlani.

Tani Blerim Dauti do i bashkohet programit gjatë kësaj jave, mbetet të shihet se a do të ketë edhe ish-konkurrent të tjerë që do të bëhen pjesë e ‘Për’puthen’

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *