Semi publikon foton më provokuese, merr vëmendjen me linjat trupore

Ish-banorja e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, Semi Jaupaj vazhdon të kryesojë në të gjitha mediet rozë.

Semi është duartrokitur për shoqërinë që ka treguar para të gjithëve me Bora Zemanin dhe veprimet e saj në lidhje me moderatoren.


Së fundmi, Semi ka publikuar një foto në “Insta story” ku ka provokuar rëndë me pozat.

Semi ka vënë në pah linjat trupore për të cilat kujdeset mjaft shumë./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *