Skandal i madh, e kemi sharë kot Donaldin/ Del fotoja që provon se Bora dhe Atdheu janë të lidhur bashkë

Dilemes e madhe se me ke eshte “fejuar” Atdheu i erdhi fundi. Ne disa foto qe po qarkullojne sefundmi ne rrjet, fakte te forta vertetojne se vajza mund te jete Bora Zemani.

Ne dy fotot e meposhte tregohet qarte se forma e thonjve dhe ngjyra e bluzes eshte e njejte me ate te Bores ne emisionin perputhen, gjate punattes se sotme. Gjithsesi mbete ta vertetoje koha.

Gjithashtu kujtojme se Atdhe Xharavina ishte i ftuar sot në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin ku komentoi mbi të gjitha lajmet e bujshme që kryefjalën kanë pasur pikërisht atë. Me i sinqertë se kurdo herë, Atdheu foli edhe për përfshirjen e tij me prezantuese e njohur Bora Zemani.

Ku është aluduar gjatë se kanë pasur një lidhje. Vetëm pak kohë më parë të gjithë u befasuan pasi Atdheu dhe Bora nuk ndiqeshin më në Instagram, një veprim ky që për shumë nënkuptonte se diçka kishte mes tyre. Por si e komenton Atdheu këtë situatë?

“Aq shumë u tensionua, aq shumë u bë stresuese, sa u prish edhe miqësia. Nuk ka hiç komunikim. E hoqa unë, jo që të qetësoheshin shqiptarët por kështu ndodhi. Atë zgjodha unë.” – shprehu Xharavina.

Pyetjes së Ermalit mbi lakimin e emrit të tij me Borën por edhe me të tjera vajza të njohura të shoëbizit shqiptar, Atdheu iu përgjigj kështu: “S’e kuptoj pse unë jam përfshirë. Kishte ditëlindjen dhe për respekt i dërgova lulet. Njerëzit siç është ajo shprehja, shto ujë e shto miell.”

Ndonëse me këto fjalë duket se i sheshoi fjalët, Atdheu me natyrën e tij ngacmuese vijoj të konfuzoi me deklaratat e tij. Në pyetësorin mbi dashurinë që ju bë në emision ai tregoi se sëfundmi kishte mbyllur një histori dashurie, nga e cila kishte dalë i lënduar me një vajzë nga Shqipëria.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *